Kateřina Novohradská - módní návrhářka

Módní návrhářka a oděvní výtvarnice Kateřina Novohradská

Moji milí stávající i budoucí klienti, dovolte, abych se Vám představila. Jsem českou módní návrhářkou především tanečních, svatebních a společenských šatů, krasobruslařských kostýmů a aerobních a gymnastických dresů. Ráda však pro své zákazníky vytvářím i běžnou casual módu a nezapomínám ani na obleky na míru pro muže.

Nepocházím z návrhářské rodiny, ani jsem se v dětství nepohybovala v prostředí oděvních návrhářů a módních značek. Moji blízcí však tvrdí, že se můj talent nejen k oděvnímu výtvarnictví projevil velmi brzy, a proto jsem vystudovala Umělecko-průmyslovou školu sklářskou v Železném Brodě. Již v době svých studií oboru módního návrhářství na Technické univerzitě v Liberci jsem plně pracovala na svých modelech. První šaty z mojí dílny, které oblékla na taneční soutěž sestra Dáška, sklidily takový úspěch, že jsem se několik let věnovala pouze navrhování tanečních kostýmů, které se mi dařilo prodávat po Evropě, USA i Japonsku.

Pro ČT jsem vytvořila taneční kostýmy pro první díl soutěže STAR DANCE. Svoje portfolio jsem rozšířila o aerobní a gymnastické dresy a krasobruslařské kostýmy.

Dlouhodobě spolupracuji s Tomášem Vernerem a Michalem Březinou, mezi mými zákazníky nechybí ani zahraniční krasobruslaři, např. Kevin van der Peren.

Nedávno mne nadchla i výtvarná a oděvní tvorba divadelních kostýmů. Jsem autorkou kostýmů pro divadelní hry „Na konci duhy“, „Zdravý, nemocný“ , "Vše o ženách" či „Dámská šatna“..

Mezi moje koníčky kromě vytváření módních trendů a vedení módního salónu pod módní značkou „Kateřina Novohradská“ patří studium psychologie, jóga a fotografování.

Webdesign by Vladimír Matula (2009) powered by Quindu.net