Kateřina Novohradská - módní návrhářka
Modelová tvorba Svatební šaty

Svatební šaty

Věděli jste, že svatební půjčovny jsou českou a slovenskou specialitou? ... že v jiných zemích si nevěsty svatební šaty kupují či si je nechávají šít na míru? Je to takový malý obřad. Jsme rádi, že půjčovny svatebnívh šatů existují, nicméně jsme tu pro Vás, pokud raději prožijete Váš svatební den v modelu navrženém právě jen a jen pro Vaši osobnost.

Jsme tu, abychom Vám vytvořili okouzlující svatební šaty ať již úzké či s nabíranou sukní, vypasovaným živůtkem a dlouhou vlečkou. Nezapomeneme ani na barevně sladěný oblek pro Vašeho budoucího manžela či šaty pro malé družičky.

Na míru (i podle vašeho návrhu) ušijeme veškeré svatební oděvy pro nevěstu, ženicha i svatebčany.

Svatební šaty pro nevěstu

Na míru Vaší postavě navrhneme a vytvoříme svatební šaty s jedinečným designem. Budete v nich nejen skvěle vypadat, ale budete se v nich i skvěle cítit.

Svatební oblek pro ženicha

Svatba nejsou jen krásné svatební šaty pro nevěstu. Nesmíme zapomenout i na ženicha. Na míru ušijeme svatební oblek, frak, žaket či smoking.

Při tvorbě svatebního oblečení pro ženicha je důležité držet se určitých pravidel. Svatební pár musí být především dokonale sladěný a to jak barvou, tak i stylem. Ženich by však neměl do poslední chvíle vědět, jak budou vypadat svatební šaty jeho vyvolené a naopak, ani nevěsta by neměla před svatbou vidět svatební oblek svého budoucího manžela. Vše zajistíme tak, aby jste byli dokonale sladění a ve svatební den příjemně překvapení.

Šaty pro družičky, mládence a svatebčany

Nezapomínejme ani na družičky a svatební hosty. Na míru ušijeme dívčí romantické šatičky pro malé družičky. Pro malé chlapce ušijeme slušivý dětský oblek nebo frak. Dle přání ušijeme šaty pro svědkyně i kamarádky.

Svatební oděvy zrealizujeme od návrhu, výběru a nákupu materiálu, až po zakázkové ušití.

Webdesign by Vladimír Matula (2009) powered by Quindu.net